Milé nevesty,

v záujme čo najkvalitnejšieho servisu, ktorý Vám chceme v Svadobnom salóne Valery poskytovať, Vám budeme veľmi vďační, keď sa na skúšku svadobných šiat vopred objednáte. Chceme sa Vám naplno venovať, nikoho nechceme nechať čakať. Navyše máme svadobné šaty len po jednom kuse, takže nie je možné skúšať naraz viacero neviest.

Počítajte s cca. 1 hodinou času na skúšanie. Vyberte si termín, ktorý Vám vyhovuje. My sa Vám pokúsime v rámci možností maximálne vyhovieť.

Mám záujem o skúšku šiat

Vyplnťe tento formulár a my vám odpovieme v čo najkratšej dobe a dohodneme si s Vami zaväzný termín na skúšku vami vybratých šiat.

Ak ste nenašli odpovede na najčastejšie kladené otázky prosím použite kontaktný formulár a my vám odpovieme v čo najkratšej dobe.

Prosíme nevesty, ženíchov o objednanie sa aspoň 24 hod.vopred mailom alebo telefonicky. Chceme vás všetkých obslúžiť kvalitne a mať na každého z vás dostatok času. Ďakujeme za pochopenie.

Poplatok za skúšku svadobných šiat a oblekov zn. Petrelli Uomo je 10eur za každú začatú hodinu, mimo otváracích hodín 20eur. V prípade požičania alebo kúpy obleku alebo šiat vám tento poplatok vrátime.